Сьогодні я б хотів поговорити про спосіб заробітку в інтернеті, через який проходив абсолютно кожен манимейкер. Цей спосіб є базовим, завдяки ньому ви зможете досконально вивчити і вникнути у світ манимейкинга, уловити необхідні закономірності, тенденції і поняття, для подальшої роботи і розвитку в цьому напрямі. І як тільки Ви виведете перші зароблені на кліках гроші, у вас відкриється нове дихання для заробітку в інтернеті. Що ж це за спосіб? - Це заробіток на кліках в інтернеті! Саме завдяки заробітку на кліках абсолютно кожен початкуючий юзер може легко і швидко "увійти до колії" заробітку в інтернеті. Завдяки заробітку на кліках Ви зможете навчитися поводитися з платіжними системами, зрозуміти, як виводяться зароблені гроші, тобто, навчитися засадничим "прийомам", якими повинен вільно володіти кожен манимейкер.
У цій статті я детально опишу, що з себе представляє заробіток на кліках і представлю вашій увазі список самих кращих і надійніших кликовых спонсорів, з якими я працюю.

Що з себе представляє заробіток на кліках?

Заробіток на кліках є одним з найбанальніших способів заробітку в Інтернеті. Назва цього способу говорить саме за себе. Вам необхідно буде кликати по посиланнях рекламодавця і отримувати за це webmoney. Здавалося б, хто ж Вам заплатить за нещасний клік по потрібному посиланню. Повірте, знайдуться такі і навіть дуже багато. А найголовніше, що це дійсно вигідно і Вам і тим, хто платить за кліки.Зараз я коротко опишу механізм роботи з точки зору "платника за кліки"
Так от, є не зовсім добросовісний хазяїн сайту і йому потрібні: відвідувачі на свій сайт, конкретна накрутка показників лічильника і якнайшвидше зрубати бабла. Як же йому утілити ці бажання в життя? І ось тут на допомогу приходять Системи Активної Реклами(САР).Що ж далі? Веб-майстер встановлює у себе на сайті рекламу( з платою за кліки ), йде на САР і створює там оплачуване завдання. Коротко про зміст оплачуваного завдання : треба зайти на потрібний сайт, зробити там парочку кліків усередині  самого сайту, потім кликнути по рекламі, зробити також парочку кліків на сайті, на який ви потрапили після кліку по рекламі, а потім треба відіслати усі посилання з переходів в звіт( якщо все зроблено правильно, творець завдання оплачує Вам працю( кількість грошей видно відразу і ви знаєте, скільки отримаєте)). Як правило веб-майстер платить за таке просте завдання( виконати можна за хвилину) 0.02 - 0.03$, при цьому заробляє більше, порядку 0.06$ - 0.12$.
Погодьтеся, вигода очевидна: отримуєш гроші і трафік одночасно. Єдине, що загрожує хазяїну самого сайту - це те, що рекламна компанія, яка розмістила у нього на сайті своє оголошення "вичислить" його, занесе в Black List, пустить нехорошу славу про сайт, а якщо на рахунку залишилися гроші, то залишить їх, природно, собі.Але нам це не загрожує, ми клікатимемо і клікатимемо! Те, що різні сайти будутзаработок на кліках потрапляти під санкції нас абсолютно не хвилювало, не хвилює і хвилювати не буде. Таких сайтів купи, а завдань ще більше.

Тепер про заробіток на кліках очима кликера.

Заробіток на кліках я умовно розділив на 2 основні розділи. Насправді, заробіток на кліках - це дуже "розтяжне" поняття і можна писати про це дуже багато, але більше інформації я надам саме по першому розділу, оскільки мною вже було багато грабель зламано і я знаю, що дійсно приносить доход і чим можна і треба займатися. Але, проте, давайте розглянемо кожного з них :

1. Виконання оплачуваних завдань.

Я думаю, що з мого опису "механізму роботи від імені платника за кліки" Ви вже усвідомили свою роль в цьому процесі. Я віддаю перевагу саме цьому виду інтернет - заробітку на кліках.
Навіть зараз, коли основний доход мені приносить сайт, я виконую по декілька завдань в день( для оплати хостингу ). У заробітку на виконанні завдань є ряд переваг :
Справедлива оплата. За завдання платять, приблизно, в 10 разів більше, ніж за перегляд сайту або читання листа. А витрати часу більше в 2-4 рази.
Не треба насилувати комп'ютер. Узяв собі завдання і виконуєш його. Одночасно виконувати декілька завдань просто неможливо.
Гнучкість. За завдання платять від 0.01$ до 10$, все залежить від часу виконання і тяжкості. Ви самі можете вибирати собі завдання, яке, на вашу думку, відповідає вашим можливостям і потребам.
Різноманітність. Ви можете виконувати як однотипні завдання, так і абсолютно різні. Все залежить від ваших переваг, смаків. Завдань просто море, кожен знайде собі те, що йому подобається. Типи завдань : Кліки / Реєстрація без активності / Реєстрація з активністю / Постинг у форум / Постинг у блоги / Голосування / Завантаження файлів / Переклад кредитів / Статті / Інше.
Матчастина
Я економіст і одно з моїх улюблених завдань - вважати ;) Рахувати гроші, якщо бути точніше.
Тепер приведу вам невеликі обчислення( це стосується заробітку в САР на виконанні оплачуваних завдань ). Середня плата за одно платне завдання в якому треба виконати клік по рекламі складає від $0, 01 до $0, 03$, іноді буває і дорожче. Таких завдань в різних САР дуже багато. Разом маємо - 10 завдань на одній САР в день, виходить біля $0, 10 - $0, 30 в день з однією САР. Це невеликі гроші, але помноживши на 30 днів в місяць ми отримаємо 3 - 9 долара в місяць. Виконуючи 20 - 30 самих простыхплатных завдань в день, ми отримаємо 9 - 27 доларів в місяць. Зверніть увагу, йдеться про найпростіші завдання, час виконання яких ~ 1-2 хвилини.Йдемо далі, є завдання "реєстрація без активності", за які вам заплатять 0.1$-0.5$
Просто згадайте, скільки часу вам треба для реєстрації. Ви напевно скажіть: " Та неїї, багато, мене взагалі реєстрації дратують ". Внесу трохи ясності: вас дратують реєстрації, в яких треба думати, вводити достовірні дані, писати усю інформацію в ручну. Є одно "АЛЕ", вас не просять реєструватися обдумано, щоб заробляти на реєстраціях, манимейкеры роблять так:
Відкривається блокнот, пишеться шаблон реєстрації( поля, які необхідно заповнити ). Туди входить: поштова адреса, логін, пароль, місто, ПІБ і так далі
Викачується програма ClipDiary. І, увага, заповнення усіх полів реєстрації, з цією програмою, займає у вас декілька секунд!
Трохи порахуємо: у нас є завдання " реєстрація без активності ", за одно таке завдання платять 0.1-0.5$, виконуючи всього 10 завдань щоденно, в місяць ми отримуємо від 30$ до 150$.
На виконання одного такого завдання йде ~ 3-5 хвилин.
А ще є завдання " реєстрація з активністю ", в яких вам треба буде зареєструватися на якомусь сайті і пропрацювати деякий час на рекламодавця. Тут платять до 10$, але скажу чесно, я ніколи не виконував такі завдання. Не подобається мені завдання, від яких залежиш. Я працюю в інтернеті тільки тоді, коли я захочу і стільки, скільки я захочу.
Я рекомендую саме заробіток на виконанні оплачуваних завдань! Я перепробував все, можете довіряти мені. Самі кращі спонсори для виконання завдань.

2. Кліки, серфінг, читання листів.

Суть цього виду полягає в тому, щоб дивитися сайт певна кількість часу.
 Тобто, відкривається сайт, в лівому верхньому кутку з'являється таймер( від 30секунд, до 1 хвилини ), коли час на таймері закінчується, ви повинні підтвердити ваш перегляд( в основному це введення каптчи - цифри з картинки у відповідне поле ) після цього вам платять гроші. А ще є автосерфінг - ви включаєте програму, у вас, один за одним, відкриваються сайти і ви отримуєте гроші, але дуже мало. Ось такий ось заробіток в інтернеті.
Для того, щоб заробити на кліки в інтернеті більш-менш пристойні гроші, Ви повинні реєструватися і працювати як можна у більшій кількості самшиту і систем активної реклами. Плата за перегляд одного сайту приблизно 0,1-1 цент(залежно від таймера), іноді буває в рублях або ж інших валютах. Ви можете клікати за гроші не на кожному сервісі окремо, а на декількох одночасно.

 Як заробити на кліки у декілька разів більше?

Якщо ви ще не знаєте, то на усіх буксах і САРах існує реферальная система(тобто ви отримуватимете 10-50% від заробітку усіх запрошених Вами користувачів). Просто прикиньте, скільки ви зможете мати в майбутньому від заробітку в інтернеті навіть не клікаючи. Але для цього треба набрати велику кількість рефералов.

 Реферал - це людина, яка зареєструвалася на сайті на ваше запрошення(по вашому реферальной посиланню). Ви отримуватимете додаткову винагороду за роботу в інтернеті реферала, при цьому сам реферал нічого не втрачає. Наведемо приклад: припустимо, ви притягнули 1 реферала на сайт SocPublic. Якщо ваш реферал робитиме 4 кліки в добу, то вам належить винагорода за кожен його клік - 0,005$, тобто за 4 кліки вашого реферала ви отримаєте 0,02$. Ваш сумарний заробіток за добу на одному сайті складе: 0,04+0,02=0,06$. Вже більше. А якщо у вас буде 100 рефералов? 100*0,02+0,04=2,04$. 2$ в день - 60$ в місяць і це тільки з одного сайту !!!
 А сайтів для роботи у вас буде 10-15.
 Рефералы бувають також куплені(залишаються з вами назавжди) і арендованые(будуть вашими рефералами тільки на час оренди).
 У аккаунті кликовых спонсорів ви зможете узяти своє реферальную посилання. І кожен хто потрапить на сайт по Вашому посиланню і зареєструється, довічно приноситиме Вам доход у розмірі 10-50% від свого заробітку.
Щоб набрати рефералов, ви повинні рекламувати свої рефссылки де завгодно, на форумах, в чатах, по аські. Ідеальний варіант, якщо ви створите свій простенький сайт з посиланнями. Це можна зробити хвилин за 30 на Ucoz'e. Дуже простий і безкоштовний сервіс по створенню сайтів.
 Далі у Вас є вибір. Или розкручувати свій сайт в Інтернеті, що не завжди можуть новачки, або рекламувати його в тих же САРах і буксах. За декілька днів ви накликаєте декілька доларів і цілком зможете за них замовити кліки для свого сайту. За статистикою, кожен четвертий виявить цікавість і зареєструється для заробітку в інтернеті по Ваших посиланнях в усіх буксах і САРах, в яких він ще не зареєстрований і клікатиме і клікатиме.
 Повірте, вкладені декілька доларів в розкручування, повернутися до Вас вже через декілька днів.
Удачі Вам в майбутньому заробітку в інтернеті!!!           

к началу страницыCopyright XII.2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019